Weed Inc v2.92.46 MOD APK (Sınırsız Para / Jeton)

 


Weed Inc Idle Tycoon posteri


Weed Inc v2.92.46 MOD APK (Sınırsız Para / Jeton)


Weed Inc: Idle Tycoon , yeni benzersiz özelliklere sahip bir boşta yönetim oyunudur. Kenevir bitkisi yetiştiren ve onları tıbbi amaçlarla çok fazla kar için satan bir çiftliğin sahibi olacaksınız. Çiftliğinizi büyütmek için Sour Diesel, Grand Daddy Purple ve Trainwreck gibi en sevdiğiniz kenevir bitkilerini toplayın ve yükseltin. Yetiştirme odasından, işleme odasına ve vitrinin inşasına kadar, diğer işletmeleri satın almaya çekmek için üretimin her aşaması size kalmış.

Weed Inc v2.92.46 MOD APK ( Unlimited Money/Tokins) Download for Android

OYUNUN YENİ GÜNCELLEMELERİ

Katılmanız ve deneyimlemeniz için birçok yeni ve özel etkinlik var. Etkinlik sıralamaları güncellendi ve sizleri bekliyor; Weed Inc.'den cazip ödüller kazanmak için birçok etkinliğe katılın. Ayrıca, oyun, yeniden dikmeyi atlayabilmeniz ve kendinize daha fazla zaman kazandırabilmeniz için bir anında yenileme özelliği ekledi. Daha fazla kar elde etmek için mahsul türlerinizi yükseltebilirsiniz. Yabancı bitkiler dikmek ve istilalarına dayanmak veya sahillerde dinlenmek gibi yeni etkinliklere katılın.

MOD Bilgisi?

1. MOD Menüsü
2. Sınırsız Mücevher || Ücretsiz Mağaza & Asla

Düşmez 3. Sınırsız Jeton || Ücretsiz Mağaza & Asla Azalmaz


Not : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin.

OYUNU İNDİRME LİNKLERİBu genellikle, orijinal sürümü veya sürümü cihazınızda başka bir web sitesinde indirmiş olduğunuzda olur. Bunu düzeltmek için lütfen uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın), ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin

Kırık lınk Yorumlarda belirtiniz !!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski