Minecraft: Pocket Edition Final: 1.17.11.01 | Beta: 1.17.30.25 MOD APK (Kilitsiz/Premium)

 


Çok fazla tanıtmaya gerek yok, Minecraft hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Bu, keşif, macera ve beraberindeki dövüş unsurları ile hayatta kalma yönünde bir oyundur. Genel olarak, bir fantezi dünyasında bir insanın hayatını yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın zekası ve cesareti dışında hiçbir gücünüz yok. Bu zorluklar araştırmanıza değer mi?
TAMAMEN “ÖZEL HİÇBİR ŞEY” DENEYİMİ SUNAN AÇIK DÜNYA OYUNLARI


Aslında, diğer birçok oyun için kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir neden için savaşırlar ya da belli bir sefil duyguya düşerler. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi uçsuz bucaksız bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev, hayatta kalmanız gerektiğidir. Bu basitlikten dolayı bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizi haline geldi.

Oyundaki dünya son derece samimi ve basittir. Etrafınızdaki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmuyorsunuz. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece her yere gidebilir, her şeyi yapabilirsiniz, nasıl yaşarsınız. Ancak, gece çöktüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Önemli!

Yeni sürüm “Beta 1.17.30.25” bazı cihazlarda çökebilir, bu başınıza gelirse lütfen eski “Beta 1.17.30.24” sürümünü kullanın.

MOD Bilgisi?

  • Ölümsüzlük: Hasar almazsınız (sadece tek oyuncuda çalışır).
  • Marketten ücretli içerik indiremez ve kullanamazsınız (dış görünüm setleri, dünyalar, dokular vb.);
  • Kaldırılan lisans kontrolü;
  • Microsoft hesabınıza iş girişi yapın (bir hesap kaydederken, çok oyunculunun çalışması için 18 yaşından büyük olduğunuzu belirtin);
  • Tüm kilitli olmayan özelliklere sahip çalışan karakter editörü (oyundan çıktıktan sonra dış görünümler kaydedilmez);

OYUNU İNDİRME LİNKLERİNOT: Oyun Final ve Beta Olarak İki sürüm olarak yayınlanmıştır 

Bu genellikle, orijinal sürümü veya sürümü cihazınızda başka bir web sitesinde indirmiş olduğunuzda olur. Bunu düzeltmek için lütfen uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın), ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin

Kırık lınk Yorumlarda belirtiniz !!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski