Criminal Case v2.38.2 MOD APK (Sınırsız Enerji/İpuçları)

 Criminal Case: The Conspiracy | Mobil Uygulama İncele

Criminal Case v2.38.2 MOD APK (Sınırsız Enerji/İpuçları)

Criminal Case (genellikle "CC" olarak kısaltılır), Pretty Simple tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir bulmaca macera oyunudur. İlk olarak 15 Kasım 2012'de Facebook'ta yayınlandı. iOS ve Android cihazlar için sürümler 2014 ve 2015'te destekleniyor. Criminal Case, 2013'ün başından beri Facebook'un en değişken ve bağımlılık yapan evrensel oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Şu anda , Criminal Case 4 milyondan fazla oy ve yüz milyonlarca indirme ile 4.5 / 5 puana ulaştı. Macera tutkunuysanız ve davayı kırmak istiyorsanız ne duruyorsunuz bu heyecanlı oyunu hemen denemeyin.


Oynanış

Criminal Case'de oyuncular cinayet davalarını çözmek ve oyunun senaryosunu geçmek için bir dedektif gibi hareket eder. Oyuncular, ekrandaki nesnelere tıklayarak olay yerindeki ilgili ipuçlarını belirlemelidir. Ne kadar hızlı bitirirseniz puanınız o kadar yüksek olur. Davalardan sonra oyuncular, kanıtları incelemek ve şüphelileri sorgulamak gibi gerekli görevleri yerine getirmek için bir para birimi olan yıldızları kazanırlar. Oyun sırasında oyuncular, tamamlanması birkaç saat sürebilecek karmaşık durumlarla da karşılaşacaklar. Soruşturma, oyuncuların kurbanın kim olduğu, nasıl öldürüldükleri ve davanın şüphelisiyle ilişkileri hakkında ipuçları almasına yardımcı oluyor. Dava sonunda oyuncu tüm şüphelilere ibraz etmeli ve soruşturma sırasında kriterleri karşılayan şüpheliyi tutuklamalıdır. Kararınız doğruysa dava kapanmıştır ve bir sonraki davayı açabilirsiniz.


Gerçeği aramak için yolculuk

Criminal Case 6 bölüme ayrılmıştır. İlk bölümde, oyuncu New York'a dayanan kurgusal Grimsborough kentindeki cinayetleri araştırıyor. Grimsborough altı bölgeden oluşur: Sanayi Bölgesi, Finans Merkezi, Tarihi Merkez, Üniversite, Maple Heights ve Havaalanı. İkinci bölümde, oyuncu Los Angeles, California merkezli kurgusal bir şehir olan Pacific Bay'e transfer edilir. Pacific Bay, Ocean Shore, Bayou Bleu, Inner-city, .. gibi on tipik bölgeye ayrılmıştır. World Edition adlı üçüncü bölüm, oyunculara dünyanın farklı bölgelerindeki suçları çözmekle görevlendirilir. Avrupa, Güney Asya, Doğu Asya, Afrika gibi…

MOD 

•  Skor Hack  (çok daha fazla puan kazanırsınız)
•  Stars Hack  (yukarıdaki hack sayesinde, her seviye için neredeyse her zaman 5 yıldız alırsınız)
•  Money Hack  (her seviyeden sonra çok daha fazla para kazanırsınız)
•  XP Hack  ( kolay seviye atla, her seviyeden sonra daha fazla deneyim kazanacaksın. Enerji doldurmak için de kullanışlıdır)


OYUNU İNDİRME LİNKLERİBu genellikle, orijinal sürümü veya sürümü cihazınızda başka bir web sitesinde indirmiş olduğunuzda olur. Bunu düzeltmek için lütfen uygulamayı veya oyunu silin (gerekirse verileri yedeklemeyi unutmayın), ardından apk dosyamızı yeniden yükleyin

Kırık lınk Yorumlarda belirtiniz !!


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski