Otobüs Simülatörü: Ultimate (MOD, Sınırsız Para) APK V 1.5.2

 Otobüs Simülatörü: Ultimate (MOD, Sınırsız Para) APK V 1.5.2

Otobüs Simülatörü: Ultimate (MOD, Sınırsız Para) APK 

Bus Simulator: Ultimate , getirebileceği güzellik ve genişlik nedeniyle size her oyuncunun yaşamak isteyeceği güzel grafikler sunar. Tamamen tasarlanmış birçok çevresel unsura sahip bir dünya getiriyor ve oyunculara yeni bir dünyaya giriyormuş gibi hissettiriyor. Aynı zamanda, zamanla oyuncular kendilerini mümkün olduğunca uzun süre bu dünyaya kaptırmak isteyeceklerdir.


OYUNCUYA YENİ BİR DÜNYA AÇILIYOR

Bu oyunun oyuncular üzerinde etki bıraktığı etkenlerden biri de ortamın samimiyetidir. Getirebileceği özgünlüğün yanı sıra, sıradan bir dünyanın önünüze açıldığını hissedeceksiniz. Spesifik olarak, oyuncuların herhangi bir müdahale olmadan kendileri için deneyimleyebilecekleri açık bir dünyaya sahip bazı oyunların aksine, bu oyun bir simülasyon dünyası sunar ve içinde her şey çalışır.

Bu oyun dünyasında istediğinizi özgürce yapamayacaksınız. Bu tamamen özgürlüğünüzün bastırılması değil, sizin için gerçek bir deneyim. Yolda bir araba kullanacaksınız ve arabada emin yolcular olacak. Onları hiçbir şeye çarpmadan güvenle gitmek istedikleri yere götürmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda oyunu ilginç kılan faktördür.


MOD İÇERİĞİ

  • Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Sınırsız para

OBB nedir? Nasıl kurulur?
OBB, oyunun DLC'si gibidir, sadece hafızadaki “Android / obb” klasörüne açmanız yeterlidir. Oyun düzgün çalışacaktır. Nadiren bir OBB göndeririz, çünkü daha önce bahsettiğimiz gibi INSTALLER APK'sına zaten entegre edilmiştir.

APK ve OBB'ye sahip oyun nasıl kurulur

1. Oyunun apk ve OBB'sini indirin
2. OBB'yi çıkartın, OBB klasörünü “Android/obb” yoluna kopyalayın. Doğru bir OBB yolu “Android/obb/com.madfingergames.legends” gibi görünecektir
3. APK dosyasını yükleyin ve çalıştırın

OYUN TEK LİNKTİR PAKET İÇİNDE OBB VE APK DOSYASI MEVCUTTUR
KIRIK LİNK YORUMDA BELİRTİNİZ 
}

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski