Farming Simulator 20 Apk İndir – Para Hileli V0.0.0.75 2021

Farming Simulator 20 Apk İndir –  Para Hileli V0.0.0.75 2021 


https://www.indiroyunclub.com/2021/06/farming-simulator-20-apk-indir-para.html?m=1


 Farming Simülatör 2020 Apk İndir

 Mobil platform simülasyon oyun kategorisini tercih eden oyuncular için, oyuncuların büyük çoğunluğu tarafından sevilen Farming simülatörü artık Apk hile modu ile oynayabilirsiniz. Farming Simulator 20 Hile APK ile mobil platformlarda gerçekten harika çiftçilik oyunları oynayabilirsiniz. Çiftlik simülatörü Farming Simulator oynarken çiftlikteki her şeyi çok gerçekçi bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Biz çiftlikte ürün yetiştirirken bu ürünler de satılıyor. Oyunda birçok hayvan var. Simülatör oyunlarını seven ve mobil platformda da bulunabilen bu oyun, Farming Simulator 20 APK'sini indirmeyi tercih edebilirsiniz. En iyisi, cihazınıza indirebilir ve korsan dostu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.


https://www.indiroyunclub.com/2021/06/farming-simulator-20-apk-indir-para.html?m=1

Simulasyon oyun kategorisindeki popüler oyunlar daha gerçekçi ve güncel olduğu için tercih edilmektedir. Oyundaki seçenekler oyunun eğlencesini daha da doyumsuz hale getiriyor. Bu tür oyunlarda oldukça popüler olan tarım simülatörü hile modülü APK olarak indirilebilir. Oyun ücretli olarak sunuluyorsa sitemizden APK modunu indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu şekilde gerçekçi ve ilginç çiftlik deneyiminden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 üstü ve arm64-v8a (64-bit) destekli işlemciye,

 3-4GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, 

İndirme Linkleri

Cloud.mail.ru


Yedek Lİnk Yandex OBB nedir? Nasıl kurulur?
OBB, oyunun DLC'si gibidir, sadece hafızadaki “Android / obb” klasörüne açmanız yeterlidir. Oyun düzgün çalışacaktır. Nadiren bir OBB göndeririz, çünkü daha önce bahsettiğimiz gibi INSTALLER APK'sına zaten entegre edilmiştir.

APK ve OBB'ye sahip oyun nasıl kurulur

1. Oyunun apk ve OBB'sini indirin
2. OBB'yi çıkartın, OBB klasörünü “Android/obb” yoluna kopyalayın. Doğru bir OBB yolu “Android/obb/com.madfingergames.legends” gibi görünecektir
3. APK dosyasını yükleyin ve çalıştırın

OYUN TEK LİNKTİR PAKET İÇİNDE OBB VE APK DOSYASI MEVCUTTUR
KIRIK LİNK YORUMDA BELİRTİNİZ 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski